| CreEppY a întrebat:

am un laptop Lenovo cu placa video Intel hd graphics si procesor Intel i5. Intrebarea mea este daca pot sa imi instalez mac os x? Daca da va rog sa imi dati un tutorial detaliat.Mersi!

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Noeifical si cu mult chin, teoretic se poate. Tutorial nu dau ca nu e legal, dar cine cauta gaseste.

| Silion_Liviu-mihai_1995 a răspuns:

Din cate stiu nu poti... Dar exista multe alternative, unele asemanatoare cu MAC : Orienteaza-te pe Linux, Ubuntu e bun.Mai bine te orientezi si cauti alternative