| paulionescu25 a întrebat:

am un laptop Lenovo g500 si am observat ca de la un timp in coace ori cat asi tine bateria la incarcat ea se incarca doar de jumate. siti careva care e problema? oare sa fie ceva din setari? laptopul il am de nici un an.

Răspuns Câştigător
| AlexL28 a răspuns:

In taskbar ai sageata aceea pa care daca apesi iti arata scurtaturi spre diferite functii si lucruri(win7)
acolo ar trebui sa fie un simbol cu o masina, dai pe el si de acolo poti seta pana la cat sa se incarce bateria, cel putin asa e pe laptopul meu Lenovo g580

| paulionescu25 explică (pentru AlexL28):

Aha.si dau la maximum battery life?

| paulionescu25 explică (pentru AlexL28):

Am reusit alex vere. mersii mult.

| AlexL28 a răspuns (pentru paulionescu25):

A fost doar noroc ca ai laptop cam ca mine altfel nu aveam de unde stii

4 răspunsuri:
| AkyBoss59 a răspuns:

Depinde. ..ai cumparat incarcatorul sau nu?