| danutzz008 a întrebat:

am un laptop Myria MY8315GY cu urmatoarea problema: booteaza (Win 10) doar daca tin apasat tasta FN, in momentul in care las tasta Fn se opreste de tot si intra in loop. In bios nu apare optiunea de a debifa Fn key (Action Keys Mode) ca la celelate modele de laptop-uri.
Multumesc.

2 răspunsuri:
| BilaRomânească a răspuns:

Cam asta pățești când iei orice produs Myria, îți face numai necazuri

| scosmynnnn a răspuns (pentru BilaRomânească):

Sa stii..am si aspirator si e cam varza, cablu HDMI la fel, cand vrea sa mearga cand nu..cam de rahat firma asta.