| PaulaAndreea12 a întrebat:

am un laptop Samsung R530. am incercat sa il pornesc din nou, imi arata ca se porneste, insa ecranul este negru.Am asteptat cateva minute, crezand ca ii ia mai mult, insa e tot negru. Ce as putea sa fac? Ce are?

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ce mesaj dă pe ecran?

| varogsanuvasuparati a răspuns (pentru sierra1):

Poate nu dă mesaj, dar s-ar putea.

| sierra1 a răspuns (pentru varogsanuvasuparati):

Poate vezi totuși ce zice...

| Kasper56 a răspuns:

Si eu am avut problema asta. Am dat jos bateria si a mers perfect. Daca nu e asta, o fi ceva de la rami, procesor si toate cele.

| varogsanuvasuparati a răspuns:

Posibil că e ceva din interior.

| Savver a răspuns:

S-a sters system 32 ori nu mai ai bios si trebuie reinstalat windoswul
si daca iti da ceva cu alabastru schimbat hard

| SzaboDan909 a răspuns:

Ar putea sa fie de la procesor sau de la rami, sau poate firele care leaga monitorul sunt deteriorate sau desprinse. Verifica firele, sau du-l la un service unde iti vor spune exact ce are.