| AndreiiiiP a întrebat:

Am un laptop Toshiba Satellite C660D-158 (Processor: AMD Brazos 1.5 GHz single core, 2 GB Ram, Placă video: ATI Radeon HD 6310M + Windows 8 instalat ) și merge foarte încet. se blochează foarte multm, nici cele gen Counter-Strike. Aș vrea să știu ce piese pot fii schimbate în el. Rog un posesor care a făcut modificări la acesta să îmi dea niște sfaturi. Mulțumesc happy!

2 răspunsuri:
| SouLIce a răspuns:

Iti merge asa greu din cauza procesorului foarte slab

| AndreiiiiP explică (pentru SouLIce):

Și nu ști? se poate schimba procesorul la acest model de laptop?