| RaduBoss98 a întrebat:

Am un LG optimus l9 de cateva luni si recent am inceput sa am probleme. Se inchide singur, dar numai atunci cand incerc sa il blochez, si nu mereu se inchide uneori se deschide mai greu. Dupa ce se inchide pot sa il deschid doar daca scot si pun inapoi iar bateria. Ma poate cineva ajuta? Deja am incercat sa il resetez si nu a functionat. Va rog ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Daca este nou du-te cu el la garantie, daca nu atunci pe propriul risc poti sa ai adi reset de la butoane. http://www.youtube.com/watch?v=lmVMYmzSaHc

| OnuOnulică a răspuns:

Mai ai garantie?

| Jipa95 a răspuns:

Este de la soft, du-te la cineva specializat in telefoane si resofteaza-l