| Cristian_Popescu_1996 a întrebat:

Buna TPU am un modem EchoLife HG520b, l-am folosit vreo 5 luni si acum imi apare toate beculetele aprinse si nu ma pot conecta la internet. este vreo setare de facut? ce sa i fac? ps : beculetul internet este aprins!

Răspuns Câştigător
| Baton a răspuns:

Daca de la ultima folosire a modemului ai schimbat user sau parola trebuie sa intrii in administrarea modemului si sa modifici userul sau parola. Daca stau toate becurile apinse aiurea si nu ai conectate mai multe pc-uri la el atunci nu e ok si probabil are vreo defectiune in el.