| biciclistul999 a întrebat:

Buna TPU am un modem wifi Huawei e586 l-am primit cand mi-am luat lableta dar cand vreau sa ma conectez imi cere o parola nu stiti unde pot gasi acea parola sau cum se numeste in acte?

7 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Internet prin ce firma?
daca prin Orange, e 0000
Vodafone 1234 restul nu stiu

| Danzell a răspuns (pentru Danzell):

A si daca e parola de la device propriu zis ai putea sa resetezi modemul
ia o agrafa pentru foi si introdu capul acesteia in orificiul de langa butonul de deschidere al modemului.
pentru relogare
Username: Admin
Password: Admin

trebuie scrise exact cu m e acolo cu A mare

uite aici link in engleza
http://www.unlocked-dongle.com/......tings.html

| biciclistul999 explică (pentru Danzell):

Orange

| MădălinaDinu a răspuns:

Dacă îți cere o parolă pe care n-o știi înseamnă că: 1. Te-ai conectat la un Wi-Fi al altei persoane care are parolă 2.Wi-fi-ul tău are parolă, iar cel mai sigur ar trebui să întrebi pe cineva de la magazinu în care au fost cumpărate.

| biciclistul999 explică (pentru MădălinaDinu):

Daca era wifi-ul altei persoane de unde stiam sa iti spun modelul?

| vladvladut09 a răspuns:

Trebuie sa scrie pe spatele modemului parola happy

| biciclistul999 explică:

Internet prin Orange