| Haraga_Mihai_1995 a întrebat:

Am un mp4 Serioux Armonia A66, si am facut cu el o mica gafa. Am vrut sa pun pe el un windows bootabil. Ulterior i-am dat formatare si acum nu imi mai intra in folderul cu muzica, in toate celelalte merge ..precum radio,imagini, etc. Astept sfaturi. Multumesc!

4 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Dai o resetare generala si cea din fabrica. acel mp3 nu are memorie ram si procesor sa suporte acel sistem de operare

| Haraga_Mihai_1995 explică (pentru octav005):

Si cum as putea face aceasta formatare?

| octav005 a răspuns (pentru Haraga_Mihai_1995):

Pai in spate, pe undeva trebuie sa ai o gaurica unde bagi un ac, dar vezi sa nu fie gaura de la microfon.
daca nu ai aceasta optiune nu ramane decat sa scrii modelul aparatului si sa cauti pe net cum se reseteaza.

| Haraga_Mihai_1995 explică (pentru octav005):

Am gaurica de resetare.dar nu era de acolo ca i-am dat resetare vreo 3 ori, era din PC-formatare-resetare implicita pentru dispozitivwinking