| Deniss30 a întrebat:

Am un Nokia asa 201 si de ceva timp cand intru pe whatsapp imi merge cateva secunde dupa care imi apare,, Out of Memory Error java/lang/OutOfMemoryError,, si imi iese din ap; icatie. De ce? Ce pot sa fac sa nu imi mai apara eroarea asta?

1 răspuns:
| Cristian_Mihai_1994 a răspuns:

Sa actualizat aplicatia si acum consuma mai multa memorie, pe care tu nu o ai disponibila... ca sa o reinstalezi trebuie sa cauti pe google o versiune anterioara sau daca ii stii versiunea care ai avut-o inainte o poti descarca pe aceea