| iulioara a întrebat:

am un pachet complet de Microsoft Office: WORD, EXCEL, POWERPOINT, ACCES, PUBLISHER, OUTLOOK etc.
si am nevoie de unul dintre programe cu facturi necompletate pe care sa le completez eu, un fel de ajutor pentru contabilitate cu sabloanele facturierelor. Am auzit ca ma poate ajuta unul dintre aceste programe, dar daca nu se poate as vrea un program care sa imi usurese munca. FUUUNNDOOI

Răspuns Câştigător
| AdiSR a răspuns:

Excel este cel care te poate ajuta, poţi stabili formule de calcul, relaţii între celule, e.t.c. Sunt şi programe de contabilitate dedicate dar Excel este uşor de învăţat şi cu 2, 3 turoriale de pe internet o să reuşeşti să-l mânuieşti descul de bine.