| Devylgreen a întrebat:

Buna TPU am un pc care cand pun placa video imi merge foarte greu de ce? Am placa video Intel 512MB si procesorul Intel celeron 2. 66GHz

Răspuns Câştigător
| Mafiotu007 a răspuns:

Atunci cred ca ti-a intrat vreun virus sau trebuie dezactivata optiunea de instalare a driverelor necesare. Daca nu stii cum iti explic:

Control Panel-System and Security-Windows Update si dupa dai acolo sa il dezactivezi.E destul de simplu.Succes!

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

I se activeaza driver-ul, si de aici iti consuma resurse.

| Devylgreen explică (pentru Jipa95):

Si unde dau sa-l activez?

| Mafiotu007 a răspuns:

Eu cred ca ti-ai pus windows pe 64 bit si acum nu iti merge, normal, pentru ca placa ta video este pe 32 bit.Trebuie sa ti-l pui inapoi pe 32 bit daca am ghicit care este problema ta.Succes!

| Devylgreen explică (pentru Mafiotu007):

Pai eu am windows xp si nu e pe 64 bit...

| Mafiotu007 a răspuns (pentru Devylgreen):

Atunci cred ca ti-a intrat vreun virus sau trebuie dezactivata optiunea de instalare a driverelor necesare. Daca nu stii cum iti explic:

Control Panel-System and Security-Windows Update si dupa dai acolo sa il dezactivezi.E destul de simplu.Succes!