| ReMusS a întrebat:

Buna TPU am un pc la care cand bag mufele de la tastatura si mouse nu imi merge nici tastatura dar nici mouseul sunt rotunde nu usb, iar i-am cerut fratelui meu sa imi dea el tastatura si mouseul lui ca el are cu usb si alea merg doar daca le pun in fata daca le pun in spate nu merg ca ale mele (ale mele sunt rotunde)
am incercat si alte tastature fara usb si nu au mers deci nu e problema cu tastatura sau mouseul
pla ajutati-ma dau funda!

3 răspunsuri:
| ReMusS explică:

Nu e rupt nici-un piciorus si am dat rr la pc si tot nu a mers,
sa va povestesc cum a fost aveam boxele scoase din pc iar era noapte nu am mai avut chef sa aprind lumina iar mufa de la boxe ce o tineam in spate am bagat-o acolo unde pui tastatura cu usb da nu a intrat in el si atuncea s-a dat rr la pc singur si nu mai merge de atuncea

| Husar_Radu_1993 a răspuns:

Nu cumva ai bagat mufele invers? sau uitete in mufa din calculator daca nu cumva e rupt vreun piciorus de la tastaturile/mousurile anterioane si e blocat in mufa.

| ionutzu93 a răspuns:

Da restart la pc dupa ce le bagi.winking