| UNEXPERTINCEPATOR a întrebat:

BUNA TPU.Am un pc ma-i slabut in performanta si as vrea sa-l dau dar nu stiu cu cat, va dau niste detalii :

Microsoft windows xp profesional
version 2002
sevice pack 3
AMD Athlon(tm)64 X2 dual core processor 4200+2. 20GHz, 896 mb of RAM.
Cat despre placa video...
hmmmmm
cea veche mi s-a ars si a ramas doar cea on-board (stiti voi...) cu asta poti vedea video-clipuri pe youtube,se pot vedea filme,unele joculete online etc...
DAR :Sa nu credeti ca cu asta jucati cine stie ce jocuri(cu placa video ramasa cea on-board nu se poate face doar cele enumerate mai sus). Deci cu cat as puta sa-l vand,doar pc-ul fara monitor, boxe, tastatura si mouse. Daca puteti sa ma ajutati ofer funda

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

3.5 milioane maxim, depinde si de cat e hardul!