| anonim_4396 a întrebat:

Am un Samsung C3050 si vreau sa imi bag melodii cu ajutorul cablului de date. Cum procedez? Am bagat cablul in mufa de la pc si celalalt capat la telefon, dar nu se intampla nimic. Trebuie sa instalez ceva sau cum? Please help.
Funda!

Răspuns Câştigător
| SmileFreedom a răspuns:

Intri in Setari->Setari telefon->Conexiuni PC si dai Aplicatie redare media, dupa care introduci din nou cablul.Asta e tot! Succes!

1 răspuns:
| davio a răspuns:

ITI trebuie SAMSUNG PC SUITE pe care il iei de aici; http://www.softpedia.com/progDownload/Samsung-PC-Studio-Download-89776.html dupa aceea folosesti cablul de date. Daca multumita? FUNDA