| sophieLY a întrebat:

Am un Samsung @Chat 335 si am activat optiunea cu 1500 min 75 min + SMS nationale 150 MB si acces Facebook Yahoo! Mai si Yahoo! Messenger nelimitat de la Orange Young. O problema: cum fac sa imi mearga netul? Adica, trebuie sa activez ceva din telefon?
Funda pentru cel mai amplu raspuns happy

Răspuns Câştigător
| leonard24 a răspuns:

Maii deci tu trebuie sa iti activezi setarile pentru net deci dai la numaraul de telefon 488 sau 448 sau 484 ceva de genu si ei iti spun setarile de acolo si apoi o sa-ti mearga dar nu cred ca trebuie setarile telefonul este performant si ar fi trebuit sa aiba setarile dar nu stiu... FUNDA! plizzz