| Asha777 a întrebat:

Buna TPUhappy:*! Am un Samsung Galaxy Ace. Am incercat sa imi descarc de pe Magazin Play,, Subway Surfers" impreuna cu prietena mea care are Orange Nivo... Culmea ca ea a gasit variant buna ( de la Kiloo) dar eu nu o gasesc nicaieri... Ce pot face?straight facehappy Funda :*:*

1 răspuns:
| valy1519 a răspuns:

Salut
poti ati iei un alt telefon pentru ca Samsung galaxy ace e varza
pe oange nivo merge pentru ca este mult mai bun decat samsungul tau