| Andr7687 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Ace si nu reusesc sa-l conectez la pc prin cablul USB pe care l-am primit in pachet. Ce pot face? In momentul in care introduc cablul de date in telefon, acesta se incarca. Dau funda! Multumesc mult!happy

6 răspunsuri:
| MeMeMe97 a răspuns:

Setarile telefonului/conectivitate/usb/si trebuie sa bifezi acolo o chestie Gen:utilizare usb...laughing
Bafta

| Quanah a răspuns:

Trebuie sa intri in setarile de la cablul USB de date. Pe la conectivitate ar trebui sa fie. Acolo trebuie sa selectezi altceva. Nu iti pot da detalii concrete, pentru ca nu am galaxy ace happy. Am Nokia si la fel patisem si eu. Dar am bifat Memorie de masa happy

| paunvalentin a răspuns:

Pai cand bagi usb-ul in tel s-ar putea sa iti arate niste optiuni si alegi *transfer de date* si daca nu merge nici asa dai la accesoriile telefonuli si dai p usb

| SasukeSa a răspuns:

Ma nu intelegi ca la Galaxy Ace nu exista conectivitate? Cel putin la mine! nu stiu unde ai vazut tu

| NumeSpecial a răspuns:

Trebuie sa instalezi Samsung Kies pe care il gasesti aici: http://www.samsung.com/ro/support/usefulsoftware/KIES/JSP

| Enache_Alexsuckr_1998 a răspuns:

Baaa am eu Samsung galaxy ace si e treaba cand bagai cablu de date an pc ati aprea pe tel conecteaza si gta da nu mai merge la mine nu-s dc?