| fluture2404 a întrebat:

Am un Samsung galaxy ace si voiam sa stiu daca se poate pune, si daca da cum, parola la mesaje si galerile foto din setari. Am o aplicatie dar as vrea sa o sterg pentru mai mult spatiu. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Yeko_Sabin_1992 a răspuns:

Pai....nu este solutie decat aplicatiehappy
si eu am avut Ace si m-am chinuit o gramada sa-mi pun parola la mesaje...si pana la urma am reusit doar cu AppLockhappy

| fluture2404 explică (pentru Yeko_Sabin_1992):

Ok...mersi incercam sa mai dezinstalez aplcatiile pentru ca stii si tu ca are memorie foarte mica sad

| Yeko_Sabin_1992 a răspuns (pentru fluture2404):

Funda?