| Acaikus a întrebat:

Buna TPU am un Samsung GALAXY Gio si atunci cand instalez anumite aplicatii mi se instaleaza pe telefon nu in cardul de memorie as vrea sa stiu se pot instala aplicatiile pe cartela de memorie? dau funda + votwinking

Răspuns Câştigător
| 47dadi a răspuns:

Dai la setari si apoi la memorie si apoi la memorie implicita si bifezi toate la cartela de memorie.Nici eu nu stiam, dar mi-a spus un var. Fundita.

Sarbatori Fericite!

2 răspunsuri:
| Acaikus explică:

Am intrat in fiecare cdar n-am gasit ce ai spus tu. macar pentru efort iti dau funda si sarbatori fericite si tie

| Acaikus explică:

Am intrat in fiecare dar n-am gasit ce ai spus tu. macar pentru efort iti dau funda si sarbatori fericite si tie