| Katona_Claudiu_1999 a întrebat:

am un Samsung galaxy s4 model I19505, telefonul il am de vreo 2 ani si functioneaza foarte bine, ca nou, insa mi se supraincalzeste cand il incarc cu incarcator Samsung si dupa vreo 15-20 de minute de utilizare si mai putin alta data la orice joc sau altceva,de [nu-l poti tine in mana, ca te arde foarte tare la mana, zici ca i-a foc in spate la camera] e normal sa se infierbante asa tare si in timp scurt si cand ma joc un joc de marime foarte mica, stau pe internet sau vobesc de pe el sau cand il bag la incarcat? Ce pot face sa rezolv problema?

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Media de utilizare a unui telefon este de doi ani.
Cât despre Samsung-uri, acestea se încălzesc la baterie mai mult decât orice alt model.
Nu mai investi în el. Fă-ți planuri pentru un altul nou, de ultimă generație, nu neapărat scump.

| andreialinangh2003 a răspuns:

Nu este normal, ar trebui să îi schimbi bateria...