| IsAle1109 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy s7 edge si de cand mi l-am luat, mi-am pus folie normala pe el. Acum as vrea sa-mi pun alta folie deoarece aceasta dupa ce mi-am luat husa mi s-a deslipit pe laterale si sus si jos si eu m-am gandit la o folie de sticla dar am auzit de la mai multi ca pe ecranul curbat nu e buna folia de sticla. Va rog sa ma sfatuiti in legatura cu ce folie ar trebui sa aleg!

1 răspuns:
| SilviaDulcik a răspuns:

Alege tot o folie normală, subțire. Într-adevăr, folia de sticlă nu se poate plia, ea este dreaptă, de aceea pentru telefoanele cu ecranele curbate sau puțin curbate, folia este mai mică față de ecranul telefonului.