| Nicoleta_Andreea_1997 a întrebat:

Am un Samsung S5230 si nu reusesc sa-i fac setarile pentru internet. Ma puteti ajuta? Funda! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Setarile automate pentru conectare la internet le poti efectua de aici: http://www.orange.ro/setari-telefoane/. Dupa ce ai primit si salvat setarile pe telefonul tau, iti recomand sa il restartezi.

O zi buna,

Orange Helper

| Nicoleta_Andreea_1997 explică (pentru OrangeHelper):

Am incercat de multe ori dar cand scriu marca telefonului nu mi-o da. Samsung GT-S5230... si nu pot da continua. Ma puteti ajuta?

6 răspunsuri:
| Mikhtarian a răspuns:

Poti obtine de aici setarile; http://www.orange.ro/setari-telefoane/

| Nicoleta_Andreea_1997 explică (pentru Mikhtarian):

Buna. Am incercat ..si nu are modelul ..Altceva nu poti gasi?

| MariaKTA a răspuns:

Salut.Daca esti pe cosmote suni la 1234.Asculti informatiile si tastezi ce iti va spune acel robot pana ajungi la relatii cu clientii. Dupa ce ti se va face legatura cu cei de la relatii cu clientii le spui sa iti dea setarile de internet pentru telefonul tau. Sper sa te fi ajutat.

| Nicoleta_Andreea_1997 explică (pentru MariaKTA):

Buna. Am uitat sa specific ..sunt pe Orange.