| PosteXD a întrebat:

Am un sistem5.1 Si am o problema Cand ascult muzica pe internet ( youtube ) nu-mi functioneaza Subwooferu si nu stiu deloc de ce... Daca ascult cu un player ( Vlc) Atuncea merge nu e nici o problema si as vrea sa stiu de ce nu merge Subwooferu pe internet aa si nu doar subwooferu si restul de 3 boxe laughing ca numa doua merg. Dau funda. multumesc anticipat :*

2 răspunsuri:
| OneGentleman a răspuns:

Uita-te bine in hartii(daca le mai ai) sunt sigur ca nu ai introdus bine mufele happy

| PosteXD explică (pentru OneGentleman):

Ba da sunt introduse happy