| shippuden a întrebat:

Buna TPU am un stick a-data c905 de8gb si din ultimu timp(adica de ieri) nu-mi mai merge sticku, adica nul citeste, cand imi pun stickul in pc imi arata in my computer ca s-a deschis removable disk P unde trebuie sa fie sticku, dau dublu click pe el si-mi scrie "please insert a disk into drive P", si asta imi face tot timpul cand il deschid, eu cred ca am cativa virusi in el, cum pot sa-mi sa-mi mearga sticku din nou, pls pls dau funda.

3 răspunsuri:
| price a răspuns:

Ai windows 7?

| price a răspuns:

Daca da atunci nu-l recunoaste, am si eu vreo 2 care nu merg daca nu incearca sa actualizezi driverele

| shippuden explică:

Am windows xp