| BogdanI130 a întrebat:

Am un stick pentru net de la Digi si vreau sa am Wi-Fi in restul casei.E de ajuns sa iau un router si sa introduc stick.ul in el sau mai e nevoie deceva?
Lasati si sugestii pt routere

Răspuns Câştigător
| nutepriveste21 a răspuns:

Verifica inainte de a cumpara router-ul, compatibilitatea acestuia cu stick-ul de la rds.Consulta pagina producatorului router-ului.De regula sunt compatibile dar se mai intalnesc si cazuri contrare.

2 răspunsuri:
| dorin1990 a răspuns:

Ajunge sa iei stickul, o sa se instaleze singur daca il bagi in router.

| K0sti a răspuns (pentru nutepriveste21):

Bingo! Bravo!