| Skizzo123 a întrebat:

Am un stick SanDisk de 8 gb, este gol si vreau sa bag un film care are 4.5 gb, si imi zice ca nu am memorie. va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

L-ai formatat in NTFS? trebuie sa-l formatezi in NTFS pentru a putea copia fisiere mai mari de 4GB.

| Skizzo123 explică (pentru al3xander):

Cum il formattez in NTFS?

| al3xander a răspuns (pentru Skizzo123):

Te duci in "My Computer"->click dreapta pe cheita USB->"Format..."->in fereastra care-ti apare la "File System" selectezi "NTFS"->selectezi si "Quick Format"->"Start"->astepti. ATENTIE: format-ul inseamna ca sterge tot de pe cheita.

7 răspunsuri:
| FlorinFindus a răspuns:

Dai format la stick

| Skizzo123 explică (pentru FlorinFindus):

Am dat si tot nu merge

| FlorinFindus a răspuns (pentru Skizzo123):

Asta e mortea l-a luat
happy

| Ghost13 a răspuns:

Inseamna ca n-are 8 gb.(desi asa scrie pe el).

| Mnk_Narcis_1993 a răspuns:

Incearca sa il formatezi happy