| Catwomen123456 a întrebat:

Am un telefon Alcatel Onetouch Pop C7 si uneori se mai blochează. Si intr-o zii se blocase ecranul dar tot puteam sa il fac sa se miște numai ca nu avea nicio reacție. I-am scos bateria si cand l-am pus la loc facea deschiderea aia care o face orice telefon si imi arata doar asa: Android si dupa Smart Touch. Si doar asa arata pana se termina bateria. Părinții au zis ca nu al trebui sa il duc la reparații fiindca am altul nou dar mi-ar plăcea sa il am si pe ala ca sa imi instalez jocuri. Exista vreo modalitate sa il repar? Scuze de aceasta intrebare.

2 răspunsuri:
| alexandru0995 a răspuns:

Dai o resetare din fabrica si din setari si o sa mearga fara probleme, cel mai simplu bafta funda?

| Catwomen123456 explică (pentru alexandru0995):

Pai nu pot fiindca nu se deschide. Imi apar decat iconițele alea de deschidere. Gen marca sau,, Android"