| Cornis_Ema_1985 a întrebat:

Am un telefon cu Android merge sunetul,muzica cand te suna cineva iar cand raspunzi la apel nu auzi,trebuie sa il dai pe difuzor, ma poate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Da-i o resetare, intra la setari si selecteza "revenire la setarile din fabrica", o sa fie ca nou.

| Clorox a răspuns:

Poate s-a stricat ceva prin el, nu ma refer la partea de software!

| JohannesZu a răspuns:

Muzica se aude pe difuzorul din spate, apelurile s e aud pe mini-difuzor-ul de deasupra ecranului, in momentul cand il dai pe speker se transfera audio apelantului pe difuzorul din spatele telefonului unde s e aude si muzica pe care o bagi pe telefon! deci pe scurt sunt sanse foarte mari sa ti se fi dus mini-difuzorul de deasupra ecranului!