| anonim_4396 a întrebat:

Am un telefon Nokia cu clapeta vechi de 5, 4 sau 3 ani.Cum credeti ca pot sa imi conving parintii sa imi cumpere Samsung Galaxy S II (2)?
Funda pentru cine ma ajuta!

7 răspunsuri:
| gamestoper1998 a răspuns:

Eu zic sa nu iti fortezi norocu deoarece un Samsung galaxy s2 e cam scump happy.eu as recomanda macar un s advance sau macar un galaxy note etc... Oricum poartate bine fii cuminte si lucrurile vin de la sine iti garantez!

| Ketch a răspuns (pentru gamestoper1998):

Fara suparare, "aia crezi tu" cu,, fii cuminte si lucrurile vin de la sine iti garantez!", sunt cuminte! nu injur, nu ma cert, fac treburile casei, etc...parintii ma lauda, zic ca sunt cuminte, bun, dar nu imi cumpara
Apropo, galaxy note e mai scump decat s II. S II e 1700-1800 de lei. Galaxy Note 2000 de lei chiar mai mult. Mama mea are galaxy note si e fain, dar ecran prea mare, in rest ok. Eu vreau S II...

| gamestoper1998 a răspuns:

Bun atunci deci inseamna ca ai sanse happy.Eu nu am zis ca te fortez sa iti iei galaxy note doamne fereste dar am recomandat.

| Ketch a răspuns (pentru gamestoper1998):

Da, normal happy, am inteles...
Dar imi zic parintii :,, Ce poti face cu un telefon faci si pe calculator... straight face "
Si ma intreaba ce faci cu un telefon? Ma joc, ascult muzica, descarc, etc. si raspunsul lor este la fel ca mai sus...,, Ce poti face cu un telefon faci si pe calculator... straight face " help straight face
Nu am sanse, cred sad

| TommyLynn a răspuns:

Eu i-am ajutat pe parinti si din banii adunati mi-am luat Galaxy Ace.
Iti recomand sa faci la fel. Adica na. Un Galaxy S Advance ar fi numai bun pentru orice vrei de la el.

| allyeu a răspuns:

Sau lasa-l fara baterie, scoate-i ceva din el si le spui ca numai functioneaza. ca i-a ajuns si lui atata timp. daca tot il vrei neaparat :*

| Ketch a răspuns (pentru allyeu):

Mersi de raspuns, a da am vrut sa precizez inca un lucru :
Telefonul are o chestie in "minus", am pierdut ceva de la el de cateva saptamani, intram pe el si dupa 10 minute se inchidea...acum nu stiu unde este, dar inca casa este...
Imi place raspunsul tau big grin
PS : Mai astept raspunsuri, + ca am bani de s II (din alocatie, de Paste, de 1 iunie, de ziua mea, am facut rost deci... nu prea e o problema...
Mai astept raspunsuri :*