| Alkyda a întrebat:

Am un telefon Nokia n97 mini si tot primesc mesaje de la 333 cu textul " Contul tau este inactiv. Reincarca pana la data de 22.08.2011" si nu stiu ce sa fac. Ma puteti ajuta? Inca un detaliu ar fi ca nu e de la cartela pentru ca daca bag cartela in alt telefon nu mai primesc acele mesaje.

1 răspuns:
| mikkhhell a răspuns:

Exista posibilitatea sa ai pe telefon setat la mesagerie sa-ti trimita mesaj periodic la credit si de aceea primesti acel mesaj.