| aBduLah a întrebat:

am un telefon Nokia si am cod de siguranta pus din cifre, codul era " 1 2 3 4 " si acum nu imi mai merge, telefonul s-a blocat, stie cineva cu ce cod as putea reseta codul? dau funda big grin

4 răspunsuri:
| EuDarii a răspuns:

Daca,codul este pe cartela(la cartela) poti suna la reteaoua la care esti la servicii cu clientii si ti-l reseteaza.

| aBduLah explică (pentru EuDarii):

Nu pot reseta - fix cand deschid telefonul cu ori ce cartela sau fara imi cere cod de siguranta la deblocare sad

| cipivat a răspuns:

Cu Nemesis pc suite se poate.din ce oras esti? cauta pe internet un tutorial.

| aBduLah explică (pentru cipivat):

Din Iasi, cum? imi poti da tu tutorial - funda happy