| lalalalalalalalalalalaaa a întrebat:

Am un telefon Samsung Corby si aseara l`am bagat la inarcat, l`am socos pe la ora 1 si de dimineata pe la 6 bateria lui era foarte incinsa desi il scosesesem demult de la incarcat.
Astazi la scoala s`a stinsmiar acum incercand sa il bag la incarcat nu se incarca, ci doar se incinge bateria.
Ce are?sad

3 răspunsuri:
| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

Bateria expusa la frig? Din cate inteleg bateria e terminata, atentie daca ai folosit internetul pe mobil scurteaza viata ei pana la 90% in circa 3 luni o sa fie cam terminata.

| G3o0 a răspuns:

Asa am patit si eu cu un LG cookie.Il bagam la incarcat si se incingea foarte rau.Treaba e ca varul meu repara telefoane si mi-a dat un nou incarcator cum ca cel p care il aveam nu alimenta bine... dar baterie continua sa se incinga. mi- comandat o baterie noua si nu se mai incingea. s-ar putea sa fie de vina bateria sau incarcatorul... oricum eu spun asta pentru ca eu asa am patit.In orice caz ar trebui sa mergi la un service gsm. ei stiu mai bine big grin

| cristianxxx a răspuns:

Vezi ca trebuie sa te duci la Vodafone sau de unde l-ai luat...si iti vor explica ei