| IoanaIoa1230987 a întrebat:

Buna Tpu.Am un telefon Samsung Duos si. orice poza fac. mi le copiaza undeva la google + si scrie ceva de backup..sau ceva de genu..si ma enerveaza ca tot primesc mesaj..si nu imi placeee. vreau sa scap de "backup" waiting. si in plus ..este o singura poza care nu merge stearsa nici cum..si nu imi place
cum sa fac?
Funditakiss

Răspuns Câştigător
| Gas a răspuns:

Intra la Setari si acolo ai conturi undeva daca te duci in jos, intra pe contul tau de gmail si acolo debifezi optiunea Google+ Foto.

| IoanaIoa1230987 explică (pentru Gas):

Gata, e ok kiss..dar..inca nu pot scapa de poza aceea.

2 răspunsuri:
| alex89arad a răspuns:

Probabil ti-ai sincronizat telefonul cu contul google.trebuie sa opresti sincronizarea din bara de stare...iar in legatura cu acel backup, cred ca ii poti seta intervalul de timp la care sa isi faca backup