| LoveItachi4Ever a întrebat:

Am un telefon Samsung galaxy ace plus (S7500) si cand il aprind se pierde semnalul dintr-o data si se inchide... nu raspunde nici la comenzi, adica nu merge ecranul doar se aprinde si imediat se inchide. Se aprinde doar daca ii scot bateria si i o bag la loc, daca nu nu... Ce sa fac cu el?

4 răspunsuri:
| DianaFP a răspuns:

Daca are garantie, du-te de unde l-ai luat si explica problema. Poti cred sa o faci si daca nu ai garantie, nu te costa nimic happy Daca l-ai luat de pe net, du-te la Orange sau Vodafone Shop (depinde in ce retea esti)

| Dan_5885 a răspuns:

Bai baiatule te duci cu el frumusel la o gura de canal si il bagi acolo..simplu! isi revine 100%

| LoveItachi4Ever explică (pentru Dan_5885):

Ce ar fi sa ti bagi tu capul acolo, sa mi spui cum este?

| alexioan a răspuns:

Du-l la un service de telefoane e placa de baza sigur si eu am patit asa doar ca cu alt telefon. poate o repara sau daca nu ti-o schimba