| denisa6000 a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy Young. Am apasat pe aplicatia player muzical ca sa ascult melodiile mele, iar pe langa acestea se afla una necunoscuta si formata din mai multe melodii sinistre care se repetau si zgomote stranii si fosnete. Imi puteti spune ce este aceasta melodie?

2 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Cred ca vorbesti de melodiile preinstalate in android.Melodiile pe care le poti folosi ca ton de apel, apel video s.a.m.d.

| SimmoUnicorn a răspuns:

Au vrut sa te viziteze fantomele ...nu stiu poate ai inregistrat tu ceva