| anonim_4396 a întrebat:

Buna,tpu.Am un telefon Samsung M7600 Beat Dj(touch-screen) si cand vreau sa intru pe net zice Service Unavailable..Mentionez ca se incarca putin,dar apare eroarea.Ce pot face ca sa mearga netul? de la cartela nu e, ca am probat-o pe alt telefon si merge netul

3 răspunsuri:
| IngerAlb a răspuns:

Ce raspuns stupid.tu crezi ca sunt asa proasta sa-ti dau tie voturi.du-te frate daca asta e raspuns, impusca-te

| IngerAlb a răspuns:

Sa mori tu? straight face

| IngerAlb a răspuns:

Copil,nu conteaza varsta aici.Eu chiar aveam nevoie de raspuns.Nu mai posta tu site-uri de prost gust.straight face Tot tu mai postezi rahaturi si tot tu mai ai gura mare?