| MariSanda a întrebat:

Am un telefon Samsung S3500 cu ecranul spart pe care as vrea sa-l conectez la calculator. Cand fac asta nu imi apare nimic cum ca ar fi conectat, as vrea sa vad pozele din el. Ce pot sa fac? Am auzit ca trebuie sa descarc un program, Samsung Kies insa nu stiu daca e ok. Multumesc

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Programul Kies este ok.L-am avut si eu cand aveam Samsung.Acum am schimbat telefonul.

| MariSanda explică (pentru darrio2007):

Dar cred ca merge doar pentru smartphone-uri

| darrio2007 a răspuns (pentru MariSanda):

Scuze! Cand am citit Samsung in intrebarea ta m-am gandit automat la smartphone. Intr-adevar, aplicatia este numai pentru smartphone.

| MariSanda explică (pentru darrio2007):

Am mai descarcat un program pe nume Samsung New PC Studio, dar tot nu functioneaza