| mihai35 a întrebat:

Buna TPU am un telefon vonino jax q si il am doar de o luna am mers la scoala si mergea bine dupa ce am venit de la scoala in microbuz s-a inchis brusc nu stiu ce ar putea sa aiba si as vrea sa-l duc la garantie dar abia dupa simulari! Daca stiti cum ast putea rezolva.
Ps:Cand il pun la incarcat nu mi se aprinde luminita aceea rosie si am incercat chestia cu power + butoanele de volum si nu reactioneaza in nici intr un fel Help!

1 răspuns:
| Muresan_Marius_Ioan_1975 a răspuns:

Daca l-ai lasat la incarcat cateva ore si nu poti sa-l pornesti, trimite-l in service.