| rossanna1560 a întrebat:

Am un xbox 360, am incercat sa il bag prin tv (Lg) cu cablu hdmi, si imi arata -fara semnal- L.am dus la cineva si la el mergea fara nicio problema. Asta insemnand ca Lg meu e de vina.Cum sa il fac sa mearga si pe Lg? Ce setari sa fac pe televizor?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cauta din telecomanda mai multe variante hdmi 1 - 2 - 3 una din ele va fi valabila

| rossanna1560 explică:

I-am dat. Degeaba sad

| mgtow a răspuns (pentru rossanna1560):

Toate firele sant bagate bine? nu stii unde sa dai din telecomanda, roaga una parinte sa te ajute