| GaBByzZuuuuuu a întrebat:

Buna TPU am urmatoarele cerinte de sistem la PC : 4 GO (rami), sisteam de operare pe 64 biti, evaluare (rata) 4, 5, proccesor AMD Athlon (tm) II x3 450. 3, 20 GHz, HARD 465 GO, placa video de 2770 MB Nvidia Geforce si Windows 7 ultimate sunt bune cerintele pentru 2016 si dati-mi cateva jocuri foarte bune care imi merg pe PC? DAU FUNDA.

Răspuns Câştigător
| EneCristian a răspuns:

2016? sunt decente recomand drept joc cs go League of Legends dota 2 Deasemenea si terra fallout 4 nu prea cred ca iti merge bine. starcraft 2 e cam greu sa iti dau eu jocuri zi o categorie si eu iti spun ce vrei asa nu stiu ce iti place.

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ce ai spus tu acolo nu e placa video. Descarca gpu-z si vezi exact ce placa video ai.

| CPAElites a răspuns:

Ce placa video?

| GaBByzZuuuuuu explică (pentru CPAElites):

Placa video de 2770 MB Nvidia Geforce

| CPAElites a răspuns (pentru GaBByzZuuuuuu):

Ce model ba! Vrei sa ghicesc ce model ai tu din miile de procesoare grafice /?