| GaBByzZuuuuuu a întrebat:

Buna TPU am urmatoarele cerinte de sistem la PC : 4 GO (rami), sisteam de operare pe 64 biti, evaluare (rata) 4, 5, proccesor AMD Athlon (tm) II x3 450. 3, 20 GHz, HARD 465 GO, placa video de 2770 MB Nvidia Geforce si Windows 7 ultimate sunt bune cerintele pentru 2016 si dati-mi cateva jocuri foarte bune care imi merg pe PC? DAU FUNDA.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sunt bune dar nu sunt cerinte ci specificatii. Cerinte are jocul. PC-ul are specificatii.

| veselie a răspuns:

Ce placa video e mai exact, ca n-am mai intalnit una de 2770 mb