| r0laNd a întrebat:

am vazut la un prieten ca atunci cand isi pune rezolutia cat mai mare la monitor, cand intra intr-un joc apar niste dungi negre in stanga si dreapta monitorului.
apasa pe un buton al monitorului si face imaginea cat tot ecranul. dispar dungile alea negre si rezolutia ramane neshcimbata, monitorul meu nu are butonul ala sa-mi faca imaginea cat tot ecranul cand intru intr-un joc si sa dispara dungile alea... cum pot sa le fac?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii mai pui un buton, si daca tot iti este prieten de ce nu il intrebi cum ii zice la butonul ala, eventual sa il intrebi ce anume face, in caz ca nu stie, daca stii ce buton e, te documentezi pe net despre el happy

| r0laNd explică (pentru anonim_4396):

Nu ma intreseaza ma nene ce buton e, vreau doar sa stiu daca pot face sa dispara dungile alea sau nu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru r0laNd):

Cu apa sfintita!