| Vikaa a întrebat:

am vrut sa imi instalez Steam, dar nu ma lasa deloc aratandu-mi mesajul acesta https://prnt.sc/vq0yp4 (e poza). Mentionez ca am un windows 7

Răspuns Câştigător
| Celcestietot a răspuns:

Microsoft a incetat sa suporte oficial Windows 7 in ianuarie 2020. Nu e garantat ca vei mai putea instala Steam pe el daca nu faci upgrade la Windows 10, si in orice caz, ruland in continuare Windows 7 te expui breselor de securitate care nu au mai fost reparate de mai bine de 10 luni.

| Vikaa explică (pentru Celcestietot):

Oh,merci enorm de info, am sa fac asta.

| jj7700 a răspuns (pentru Vikaa):

Cu placere si imi pare rau ca solutia nu e mai simpla sad

7 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Ai service pack 1 pe PC?

| Vikaa explică (pentru Wr3nch):

Nu stiu ce e aia, nu cred =)

| Celcestietot a răspuns:

Nu se instaleaza Steamul pe,, C'', de obicei, adica oamenii nu fac asta adeseori.

| Nemessys a răspuns:

Trebuia sa largesti fereastra aia mica ca sa vezi ce scrie.
Incearca sa-l instalezi in alta parte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai ok, mai sughite și el. În altă ordine de idei, ai încercat să-l instalezi pe cealaltă partiție?