| Ecbert a întrebat:

Am windows 10 și astăzi din greșeală am șters contul administrator de pe pc, iar acum nu mai pot să întru pe calculator pentru ca îmi cere o parolă pe care nuno știu. Ce pot să fac? Am încercat să întru cu contul Microsoft dar nu merge. Va rog să mă ajutați. Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Reinstaleaza windows! NU mai ai ce face!

6 răspunsuri:
| lpavel a răspuns (pentru manowar1):

Cum crezi ca poate face asta daca nu poate deschide pc-ul? big grin Tu macar ai citit intrebarea?

| manowar1 a răspuns (pentru lpavel):

Sa stie pe viitor inteligentule! alta data sa nu mai aiba probleme!

| manowar1 a răspuns (pentru manowar1):

Plus de asta, isi poate crea un nou cont de pe alt calculator, chiar de pe telefon, si atunci poate intra cu noul cont creat fara a sterge windowsul.mai intereseaza-te! 1

| lpavel a răspuns (pentru manowar1):

Bravo! Sa cresti mare big grin Vezi poate dupa 10 ani vei gasi o rezolvare mai buna, pana atunci rog eu pe toata lumea : dati-i ma o funda la asta ca merita tot efortul... laughing

| manowar1 a răspuns (pentru lpavel):

Te inseli gagiule daca tu crezi ca eu alerg ca tine dupa funde!