| vladlove123 a întrebat:

are ceva daca am avira instalat pe calculator si mai instalez si anti malware bites?

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Nu, nu are nimic. Insa daca-ti va functiona PC-ul mai lent, sa stii ca asta e cauza.

1 răspuns:
| MnereaDarius a răspuns:

Atata timp cat versiunea ta MalwareBytes Anti-Malware, nu este cea licentiata, iar prin urmare protecta in timp real nu este disponibila (doar in versiunea licentiata poate fi activata), iti sugerez ca tastand "msconfig" la Run, sa opresti procesul (mbamgui.exe) si de asemenea serviciul asociat acestuia, sa porneasca odata cu Windows, intrucat scanarea poate fi derulata manual (Iar astfel, nu vei consuma inutil memorie ).

Daca versiunea ta Malwarebytes este licentiata, si prin urmare protectia in timp real este activata, se aplica cele spuse in raspunsul lui Ronnix.