| Unicornaş a întrebat:

As avea nevoie de putin ajutor. De unde pornesc bluetooth-ul de la laptop *mentionand ca am windows 7*?

Răspuns Câştigător
| GAMER11 a răspuns:

Apesi start si scrii : Windows Mobility Center...acolo ar trebui sa ai optiuni pentru Wireless si Bluetooth cred.

7 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Da bluetooth ai, asta nu ai mentionat...
Nu toate laptopurile au!

| gelu1970 a răspuns:

Ce laptop ai? marca si modelul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heei. Daca ai bluetooh la laptop, ar trebui sa ai un butonas ceva la el, de pe care sa-l activezi, atata tot, daca spui ca ai windows 7, nu are cum sa nu ti-l gaseasca daca ai bluetooth la laptop big grin

| Axattys a răspuns:

Poti sa-ti downloadezi un driver cu bluetooth de pe net.

| Hamude_Hamude_2001 a răspuns:

Windows 8 nu are Bluetooth

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Hamude_Hamude_2001):

Ea are windows 7 ce esti asa de amețit.