| ana72 a întrebat:

Buna TPU.As avea o intrebare..Eu folosesc ca browser Google Chrome si am deschis din gresala Internet Explorer.Am vrut sa il inchid si nu merge pur si simplu nu se inchide.
Cum sa fac sa il inchid?

Răspuns Câştigător
| borz a răspuns:

Dai click dreapta pe bara de start (cea albastra sau depinde de windows) deschizi task manager si dai la Processes si acolo trebuie sa gasesti ie.exe si dai pe el si end proces. Sper sa te fi ajutat!

3 răspunsuri:
| Dzeko7 a răspuns:

Da un restart la pc sau CTRL+alt+delete si task manager dai pe explorer si end task sau nu mai stiu cum se cheama.

| DjSheepyOfficial a răspuns:

Dai click dreapta pe el in bara si ai dai close window daca nu merge nici asa dai un restart la pc si va disparea

| ana72 explică:

Va Multumesc!