| s3byk91 a întrebat:

as avea si eu nevoie de ajutorul vostru. am mari probleme cu calculatorul. Mi se blocheaza in timpul functionarii si nu mai merge deloc trebuie sa il restartez. nici macar mouse-ul nu se mai misca. absolut nimic, parca ar fi mort. ce se intampla cu el, ce ar trebui sa fac in privinta asta si care ar putea fi problema? multumesc

Răspuns Câştigător
| GiveMeYourPussy a răspuns:

Nu ma prea pricep eu cu calculatoare. eu iti zic din propia experienta happy si cred ca pana la urma e de vina procesorul
am avut si eu probleme si l-am schimbat iar acum e inca bun : p

10 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Poti sa ne spui ce configuratie ai? Deoarece sunt 2 variante, fie e virsat, fie o componenta(stiu in general care, dar nu ma afirm acum), fie ce tocai ziceam.

| GiveMeYourPussy a răspuns:

Pai cred ca ar fi cazul sa reinstalezi windowsul :p altceva nu te prea poate ajuta. happy si propunerea mea pentru un windows bun eu zic ca e XP. bafta; )

| s3byk91 explică (pentru GiveMeYourPussy):

Asta este si problema
deci pe bune ca trebuie sa imiinstalez din nou windows-ul odata la o luna, tot asa imi face. si dupa 1 saptamana ce imi instalez windows-ul incepe din nou aceeasi problema. poate fii placa video problema?

| GiveMeYourPussy a răspuns (pentru s3byk91):

Posibil procesorul. ai AMD?

| s3byk91 explică (pentru GiveMeYourPussy):

AMD da

| s3byk91 explică (pentru GiveMeYourPussy):

AMD, da

| GiveMeYourPussy a răspuns (pentru s3byk91):

Amd e cam special pentru cei care le plac mult jocurile happy de cat timp ai calculatorul?

| s3byk91 explică (pentru GiveMeYourPussy):

De vreo 4 ani. si inca ceva uite de exemplu si acum. este ca si cum mi s-ar oprii calcu si imi intra stand-by, deci suna in el ca si cum l-ai restarta sau ceva de genul. nu stiu cum sa iti explic.

| GiveMeYourPussy a răspuns (pentru s3byk91):

Nu ma prea pricep eu cu calculatoare. eu iti zic din propia experienta happy si cred ca pana la urma e de vina procesorul
am avut si eu probleme si l-am schimbat iar acum e inca bun : p

| FrumoazaD a răspuns:

Ori este virusat, ori ai prea multe programe si merge greu ori cel mai sigur schimba-ti windws-ul

| Andrew132 a răspuns:

Precis e virusat.ai downlodat ceva in ultima vreme? daca da inseamna ca acel joc(sau muzica program, etc)e virusat