| anonim_4396 a întrebat:

as dori o aplicatie care sa imi numere zilele de cand m-am lasat de un obicei prost, dar sa fie pentru IOS, dau funda!

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Pai, din cate vad, nimeni nu are un raspuns pentru ce vrei tu. Si nu jigni, că ti-as putea fi tată.

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Eram ft nervos din alte circumstante, scuzele mele si oricum nu trebuie luata personal pentru ca pe internet nu suntem decat 2 conturi

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok. Te inteleg. O zi bună!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu degeaba avem smartphone-uri. Că noi nu mai stim sa tinem socoteala la zile.

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Am vrut sa dau funda la asta da m-am incurcat, in fine ii bine si asa